SZC logo

Kisvárdai Szakképzési Centrum

OM kód: 203043 | 4625 Záhony, Kárpát út 4.

Intézmény logo

Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium

HírekKözérdekű adatokAkadálymentesítési nyilatkozatKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. máj. 6.


Admin2

  Magyarország legjobb Vasútforgalmi szolgálattevő tanulója iskolánk diákja lett

  Korábban már beszámoltunk róla, hogy Dobozi Imre 5/13.A osztályos vasútforgalmi szolgálattevő diákunk bejutott az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjébe. A három döntős versenyző 2024. április 10-én mérhette össze tudását.

  Magyarország legjobb Vasútforgalmi szolgálattevő tanulója iskolánk diákja lett

  Magyarország legjobb Vasútforgalmi szolgálattevő tanulója iskolánk diákja lett

   

  Korábban már beszámoltunk róla, hogy Dobozi Imre 5/13.A osztályos vasútforgalmi szolgálattevő diákunk bejutott az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjébe. A három döntős versenyző 2024. április 10-én mérhette össze tudását.

  A versenyre Simon István és Vincze Béla vasúti szakoktatók készítették fel Imit. A végeredmény a tegnapi napon, azaz 2024. április 26-án 10 órától Budapesten, a RaM-ArT Színházban, a Szakma Sztár Fesztiválon került kihirdetésre.

  Imit szülei, Kádas Katalin szakmai igazgatóhelyettes asszony és Bak Roland 11.B osztályos tanulónk kísérte. Hatalmas volt a boldogság, amikor kiderült, hogy Imi állhatott a dobogó legfelső fokára, ami nem jelent mást, minthogy IDÉN MAGYARORSZÁG LEGJOBB VASÚTFORGALMI SZOLGÁLATTEVŐ TANULÓJA, DOBOZI IMRE LETT!

  Szívből gratulálunk az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen elért fantasztikus 1. helyezéshez Iminek!  Ez a kiemelkedő eredmény a kemény munka, elkötelezettség és a tehetség gyümölcse. Büszkék vagyunk rád, hogy a tudásoddal és kitartásoddal ilyen magasra emelkedtél!

  Köszönjük Imi szüleinek, hogy mindent megadtak ahhoz, hogy kibontakoztathassa a tehetségét, és elérhesse az álmait.

  Hálásak vagyunk Simon István és Vincze Béla oktatók fáradhatatlan munkájáért és támogatásáért, amellyel hozzájárultak Imi sikeréhez, hiszen nélkülük ez a győzelem nem jöhetett volna létre.

  További sikereket kívánunk a jövőben!

  Kedves Diákok! Nálunk magasra emelkedhettek, mi a szakmai tudást és támogatást biztosítjuk számotokra, a többi rajtatok múlik!

  Fotók: Bak Roland 11.B

  GALÉRIA

  Magyarország legjobb Vasútforgalmi szolgálattevő tanulója iskolánk diákja lett

  001.jpg
  004.jpg
  002.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Vezetői program – Vass Levente igazgatói pályázatához

  Vezetői program – Vass Levente igazgatói pályázatához

  Vezetői program – Vass Levente igazgatói pályázatához A Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium vezetésére, fejlesztésére vonatkozó programja.

  2024. máj. 23.


  Admin2

  Hungarikum vetélkedő 2024

  Hungarikum vetélkedő 2024

  A Lakiteleki Népfőiskola 2023. novemberében vetélkedőt hirdetett meg általános és középiskolák 7-10. évfolyamai számára, a Magyar Országgyűlés, a Hungarikum Bizottság és a Nemzeti Művelődési Intézet támogatásával. A verseny témája a hungarikumok és a nemzeti értékek megismertetése és népszerűsítése volt.

  2024. máj. 14.


  Admin2

  Rendkívüli felvételi eljárás - 2024

  Rendkívüli felvételi eljárás - 2024

  Intézményünk a 2024/25-ös tanévre 2024. május 8-tól rendkívüli felvételt hirdet!

  2024. máj. 2.


  Admin2


  Partnereink

  SZC logo

  Kisvárdai Szakképzési Centrum


  Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium

  4625 Záhony, Kárpát út 4.

  Telefon: +3645525056

  E-mail: titkarsag.zkando@gmail.com

  OM azonosító: 203043


  2024Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium